O nás

Úvod Info O nás

POTŘEBY PRO KOČKY,PELÍŠKY,PELECHY,HRAČKY A HRAČKY NA ZAVĚŠENÍ

Vítejte v našem E-shopu www.potreby-prokocky.cz s potřebama pro kočky,kočičky a mazlíčky.
V našem internetovém obchodě se věnujeme kočkám,kočičkám,kocourkům a koťátkům..
Nabízíme pelíšky, pelechy a hračky pro kočky, koťata, a jiné věci, potřeby. V nabídce je několik druhů pelíšků např.pelíšek ovál, pelíšek papuč a spoustu jiných. Každý pelíšek je originál. Jsou šité z našeho materiálu, který najdete v dalším našem E-shopu www.latkysimona.cz.
V nabídce je i spoustu druhů hraček pro kočky, hračky na zavěšení, hračky se kterými si můžou i kočičky pohazovat, nebo se k nim i jen tak přitulit v pelíšku. Každá hračka je originál a také šita z našeho materiálu, který si můžete prohlédnout na dalším našem E-shopu  www.latkysimona.cz

Hračky pro vaše kočičky a pelíšky jsou ušité z našeho materiálu např.imitace kožešiny, flees,výplně vatelíny, textilní bambulky, korálky, rolničky..Každá hračka a pelíšek je originál. Hračky na zavěšení nebo s náprstkem kočky milují, různé třásně, bambulky, rolničky jsou pro ně zábavou a hrou.Vše je v nabídce. Pelíšky jsou z příjemného, hebkého materiálu, jsou měkoučké s výplní a vaši zvířecí miláčci si budou připadat jako v peřince. Tyto výrobky nakoupíte pouze v našem e-shopu  www.potreby-prokocky.cznikde jinde. Pokud se vám nehodí např.kombinace barev, není pro nás problém dle vaších požadavků a přání po domluvě ušít,vyrobit...Vše je šito z láskou,..
Máme rádi zvířátka 

Poradna pro zákazníky

 

 tel: 603963970    email: kolonicnas@seznam.cz 


Pokud máte dotaz ke zboží nebo službám,které nabízíme,rádi vám odpovíme.
Také vám rádi poradíme,jestli máte nějaký dotaz týkající se vaší kočičky např.jaké škrabadlo kočičce koupit,kam ho umístit,jak má být vysoké,co se vaší kočce nelíbí,co má či nemá ráda a jiné.Jestliže se dotaz bude týkat veterinárního druhu,bohužel je třeba pak kontaktovat či navštívit zvěrolékaře.

Info Dodání zboží Kontakt
Copyright 2018 - 2019 © potreby-prokocky.cz